Повідомлення про помилку

• Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? в include_once() (рядок 1120 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2396 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/menu.inc).

20 років факультету лінгвістики

28 травня 2015 року Факультет Лінгвістики відсвяткував своє двадцятиріччя. В рамках Дня факультету студенти влаштували благодійну акцію "З любов'ю до України". Було проведено благодійний ярмарок-продаж смачних українських страв на вул. Політехнічній та концерт в ЦКМ "КПІ". Студенти ФЛ організували театралізовану виставу на національну тематику. У цей нелегкий для країни час кожен мав змогу допомогти, насолоджуючись . Багато студентів КПІ подарували шматочок добра тим, хто захищає нас та нашу країну! Кошти, зібрані під час акції, перераховані у благодійний фонд на допомогу дітям, постраждалим від подій на сході України та пораненим.

Підписатися на Збір новин