Повідомлення про помилку

• Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? в include_once() (рядок 1120 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2396 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/menu.inc).

Державні екзамени

4 курс
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ “БАКАЛАВР”

5 курс
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ "СПЕЦІАЛІСТ"

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОМПЛЕКСНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН

Державна атестація випускників факультету лінгвістики НТУУ «КПІ» ставить на меті встановити відповідність рівня отриманої студентами вищої освіти вимогам стандартів підготовки філолога та перекладача. Державна атестація здійснюється державною екзаменаційною комісією. На ДЕК покладається:
- перевірити та оцінити якість науково-теоретичної та професійно-практичної підготовки випускників, встановити її відповідність вимогам ОКХ та ОПП підготовки філолога та перекладача;
- за результатами державної атестації прийняти рішення про видачу/відмову у видачі випускникам дипломів державного зразка (звичайних або з відзнакою);
- проаналізувати якість освітньої діяльності в університеті та висунути пропозиції щодо подальшого поліпшення якості підготовки філологів та перекладачів.

Підписатися на Збір новин