Повідомлення про помилку

• Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? в include_once() (рядок 1120 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2396 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/menu.inc).

Про нас

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий (організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний (забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий (надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний (надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий (допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК (підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний (жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Підписатися на Збір новин